مجتمع صنعتی پیمان
پروفیل دکتر وین
Kale
یراق گستر پرشین
پروفیل هافمن
هافمن

افزایش ۵میلیون تومانی قیمت مسکن مهر فاز ۳ کلید خورد

در حالی دی‌ماه سال ۹۲ واحدهای مهر فاز ۳ پردیس مشمول دستورالعمل شماره ۳ افزایش قیمت نشدند که با گذشت ۱۸ ماه افزایش حدود ۵میلیون تومانی قیمت این واحدها با استناد به همین دستورالعمل توسط شرکت عمران این شهر کلید خورد.
افزایش ۵میلیون تومانی قیمت مسکن مهر فاز ۳ کلید خورد

هفته گذشته سرپرست شرکت عمران پردیس از ایجاد کمیته سرمایه‌گذاری تأمین مالی این شهر خبر داده و گفته بود: تاکنون دو جلسه این کمیته برگزار شده و یکی از اهداف این کمیته حل مشکلات مربوط به خدمات زیربنایی و روبنایی پروژه‌های مسکن مهر پردیس است.
رجب صلاحی افزود: بر این اساس پروژه‌هایی که در سطح شهر است شناسایی و بحث‌های سرمایه‌گذاری آن در کمیته سرمایه‌گذاری تأمین مالی مطرح می‌شود.
وی با بیان این‌که پروژه‌های مسکن مهر نیز یکی از برنامه‌هایی است که در کمیته سرمایه‌گذاری پیگیری می‌شود، افزود: هر پروژه‌ای که بتواند به رفع مشکلات مسکن مهر کمک کند در کمیته مذکور مطرح خواهد شد و منابع مالی پروژه‌های شناسایی شده در کمیته سرمایه‌گذاری توسط سرمایه‌گذاران تأمین می‌شود.
وی تأکید کرد: فلسفه وجودی کمیته سرمایه‌گذاری این است که سرمایه‌گذار را شناسایی کرده تا به این ترتیب پروژه‌های شهر پردیس اجرا شود.
این در حالی است که خبر می‌رسد پروژه‌های مسکن مهر فاز ۳ پردیس در هر مترمربع مشمول حدود ۵۰ هزار تومان افزایش قیمت می‌شود. نکته جالب در این افزایش قیمت استناد به دستورالعمل شماره ۳ افزایش قیمت مسکن مهر ابلاغی وزارت راه و شهرسازی در دی‌ماه ۹۲ است، چراکه در زمان مدیرعاملی مهدی هدایت در شرکت عمران پردیس این دستورالعمل شامل حال واحدهای فاز ۳ نشده بود!
البته همان زمان ۲۳هزار تومان (برای هر مترمربع) در راستای تسریع روند ساخت و ساز از متقاضیان دریافت و به پیمانکاران پرداخت شد به این شرط که تا آخر اسفند ۹۲ پروژه‌ها به اتمام برسد. ۱۴۵۰۰ تومان از این مبلغ بابت جریمه‌های پیمانکاران (تأخیر در ساخت) بوده است.
گفته می‌شود حدود ۳۵۰۰ واحد مسکن مهر فاز ۳ با استناد به دستورالعمل شماره ۳ مشمول افزایش قیمت هر مترمربع می‌شوند و هر متقاضی باید حدود ۵میلیون تومان دیگر پرداخت کند. این پرداخت شامل حال کسانی نیز خواهد شد که واحد خود را دریافت کرده و در حال پرداخت اقساط مسکن مهر هستند.
به اشتراک گذاری در:
تاریخ درج: ۱۴ تیر ۱۳۹۴ تعداد بازدید: ۱,۳۴۲

مطالب مرتبط

افتتاح واحدهای باقی‌ مانده مسکن مهر در دولت دوازدهم
تاریخ درج: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ تعداد بازدید: ۸۵۷
قلب فرسوده تهران دوباره می‌تپد
تاریخ درج: ۰۷ اسفند ۱۳۹۵ تعداد بازدید: ۹۷۸
بازگشت جذابیت به بازار پلیمرها
تاریخ درج: ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ تعداد بازدید: ۹۶۹
احتمال اصلاح قانون پیش‌فروش وجود دارد
تاریخ درج: ۰۳ آذر ۱۳۹۵ تعداد بازدید: ۸۳۴
درخواست افزایش ۱۰ میلیون تومانی وام مسکن مهر به دولت رفت
تاریخ درج: ۰۳ آذر ۱۳۹۵ تعداد بازدید: ۸۱۵
چراغ سبز وزیر راه و شهرسازی به افزایش قیمت مسکن مهر
تاریخ درج: ۱۹ تیر ۱۳۹۵ تعداد بازدید: ۸۵۷