پروفیل دکتر وین
Kale
مجتمع صنعتی پیمان
یراق گستر پرشین

خبرهای خوش مسکنی در راه است

معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این‌که مصوبه اخیر شورای پول و اعتبار بخشی از اقدامات دولت در راستای رونق بخشیدن به حوزه مسکن است، گفت: خبرهای خوش مسکن در راه است.
خبرهای خوش مسکنی در راه است

حامد مظاهریان با اشاره به مصوبه شورای پول و اعتبار، اظهار کرد: مصوبه سه‌شنبه شب شورای پول و اعتبار در ادامه مصوبه قبلی این شورا در رابطه با وام مسکن یکم ۴۰، ۶۰ و ۸۰ میلیون تومانی بود.

وی با یادآوری این‌که همچنین مصوب شد که متقاضیان در شهرهای با جمعیت ۲۰۰ هزار نفر وام ۶۰ میلیون تومانی مسکن دریافت کنند، ادامه داد:‌ تعدادی از مراکز استانی در کشور داریم ماند یاسوج، بیرجند و... زیر ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارند که با مصوبه شورای پول و اعتبار همه شهرها مشمول وام ۶۰ میلیونی مسکن شده‌اند.

وی با بیان این‌که مسئله مهم‌تر در مصوبه شورای پول و اعتبار افزایش وام از محل اوراق حق تقدم بود، تصریح کرد: بر این اساس وام ۳۵ میلیون تومانی در شهرهای زیر ۲۰۰ هزار نفر جمعیت به ۴۰ میلیون تومان، در شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت به ۵۰ میلیون و در تهران به ۶۰ میلوین تومان افزایش یافت.

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر این‌که مصوبه مذکور تنها بخشی از برنامه‌های دولت برای رونق به حوزه مسکن است، بیان کرد: خبرهای خوبی در بحث پرداخت وام در بافت‌های فرسوده در راه است.

مظاهریان با بیان این‌که بسته‌های دولت برای رونق بخش مسکن به تدریج آماده می‌شود، تصریح کرد: اگر نرخ سود بانکی وام‌های مسکن کاهش یابد برای بازار پیش‌بینی یک رونق خوب را می‌کنیم.

به گفته وی، باید در بخش مسکن متناسب با مصوبه‌ها برنامه‌ها عملیاتی شود و از هرگونه اقدام شتاب‌زده در این حوزه خودداری به عمل آید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
به اشتراک گذاری در:
تاریخ درج: ۰۳ آبان ۱۳۹۴ تعداد بازدید: ۱,۳۸۱

مطالب مرتبط

افتتاح واحدهای باقی‌ مانده مسکن مهر در دولت دوازدهم
تاریخ درج: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ تعداد بازدید: ۱,۰۰۱
قلب فرسوده تهران دوباره می‌تپد
تاریخ درج: ۰۷ اسفند ۱۳۹۵ تعداد بازدید: ۱,۱۰۷
بازگشت جذابیت به بازار پلیمرها
تاریخ درج: ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ تعداد بازدید: ۱,۰۹۱
احتمال اصلاح قانون پیش‌فروش وجود دارد
تاریخ درج: ۰۳ آذر ۱۳۹۵ تعداد بازدید: ۹۲۴
درخواست افزایش ۱۰ میلیون تومانی وام مسکن مهر به دولت رفت
تاریخ درج: ۰۳ آذر ۱۳۹۵ تعداد بازدید: ۹۱۸
چراغ سبز وزیر راه و شهرسازی به افزایش قیمت مسکن مهر
تاریخ درج: ۱۹ تیر ۱۳۹۵ تعداد بازدید: ۹۵۲