مجتمع صنعتی پیمان
پروفیل دکتر وین
هافمن
یراق گستر پرشین
Kale

هفتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران

فراخوان مشارکت در هفتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته:2 الی 5 بهمن ماه 1394
هفتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران


شرکت بین المللی بازرگانی و نمایشگاهی تهران: ضمن قدردانی از ابراز تمایل جنابعالی جهت مشارکت در هفتمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره و صنایع وابسته و با توجه به استقبال چشمگیر متقاضیان مشارکت در این نمایشگاه، این شرکت درنظر دارد بدلیل محدودیت فضای نمایشگاهی و بمنظور برنامه ریزی مناسبتر، امور اجرایی ششمين دوره نمایشگاه و استقرار و جانمایی متقاضیان مشارکت را هرچه سریعتر آغاز نماید. به همین منظور از آن واحد محترم تقاضا دارد فرم زیر را که به منزله پیش ثبت نام در نمایشگاه تلقی میگردد تکمیل و ارسال فرمایند. ضمناً در همین رابطه خواهشمند است به موارد زیر توجه کامل مبذول فرمایید :

• ثبت نام نهایی از متقاضیان براساس اطلاعات مندرج در فرم های پیش ثبت نام و به ترتیب اولویت آنها آغاز خواهد شد. ثبت نام نهایی از حدود یکماه بعد از دریافت فرم های پیش ثبت نام آغاز خواهد شد.
• پس از تکمیل و ارسال فرم پیش ثبت نام ، نام کاربری و رمز ورود از طریق ایمیل و پیامک برای آن شرکت ارسال خواهد شد. لازم است در نگهداری نام کاربری و رمز ورود دقت لازم بعمل آید چراکه بعد از انجام جانمایی، امکان رویت محل غرفه و دسترسی به فرم های پیش ثبت نام و پیش فاکتور مالی مربوطه صرفا" از طریق نام کاربری و رمز ورود امکان پذیرخواهد بود.
 
• بعد از انجام جانمایی غرفه، مراتب توسط ستاد برگزاری از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع خواهد رسید.
 
• متراژ درخواستی در فرم پیش ثبت نام توسط ستاد برگزاری نمایشگاه بررسی و تنها درصورت امکان تأمین فضای مورد درخواست نسبت به واگذاری آن اقدام خواهدشد. بدیهی است ارسال این فرم به منزله پذیرش قطعی مشارکت در نمایشگاه نخواهد بود.
 
• افزایش متراژ درخواستی در فرم پیش ثبت نام درصورت موجود بودن فضا به هنگام ثبت نام قطعی امکانپذیر می باشد. لیکن کاهش فضا یا انصراف از مشارکت تا پیش از ثبت نام قطعی بلامانع می باشد.
 
• برای مشاهده جدول تعرفه واگذاری غرفه و فضای نمایشگاهی به لینک "هزینه مشارکت و نحوه پرداخت" مراجعه نمایید.  
• برگزارکننده نسبت به جذب اسپانسر مالی به منظور افزایش میزان تبلیغات نمایشگاه اقدام می نماید. اسپانسرهای مالی در زمینه جانمایی غرفه در اولویت هستند و نام و لوگوی ایشان نیز در کلیه آیتم های تبلیغاتی و اطلاع رسانی نمایشگاه درج خواهدشد. لذا درصورتیکه تمایل به اسپانسرشدن نمایشگاه را دارید لطفاً در محل تعیین شده در فرم زیر، علامت تایید قرار دهید.

• در صورتی که پس از تکمیل و ارسال فرم پیش ثبت نام تمایل به اصلاح فرم مربوطه را داشتید می توانید از طریق آدرس http://titexgroup.ir/login.aspx و با استفاده از رمز عبور و نام کاربری خود اصلاحات مورد نیاز را انجام دهید.

جهت پر کردن فرم پیش ثبت نام اینجا را کلیک نمایید.

به اشتراک گذاری در:
تاریخ درج: ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ تعداد بازدید: ۳,۸۴۰

مطالب مرتبط

ارسال دو محموله کمک توسط هافمن به زلزله زدگان غرب کشور
تاریخ درج: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ تعداد بازدید: ۸۲۵
افتتاح انبار مرکزی غرب کشور هافمن
تاریخ درج: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ تعداد بازدید: ۶۴۳
تقدیر از هافمن در اجلاس سراسری مدیریت مشتری مداری
تاریخ درج: ۰۴ آبان ۱۳۹۶ تعداد بازدید: ۷۱۴
برگزاری جشن خانواده هافمن
تاریخ درج: ۰۵ مهر ۱۳۹۶ تعداد بازدید: ۶۷۰
آغاز جانمایی غرفه های نهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره
تاریخ درج: ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ تعداد بازدید: ۶۳۷
نهمین نمایشگاه در و پنجره و صنایع وابسته تهران
تاریخ درج: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ تعداد بازدید: ۷۱۲
هافمن میزبان شورای روابط عمومی ادارات کل استان
تاریخ درج: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ تعداد بازدید: ۷۰۵
گرد همایی هافمن در مازندران
تاریخ درج: ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ تعداد بازدید: ۶۷۳