پروفیل دکتر وین
هافمن
مجتمع صنعتی پیمان
یراق گستر پرشین
Kale
پروفیل هافمن

گرد همایی هافمن در مازندران

برگزاری ضیافت هافمن برای صنعتگران صنف یو پی وی سی استان مازندران همزمان با همایش انجمن صنفی انبوه سازان مسکن و ساختمان این استان
گرد همایی هافمن در مازندران


به گزارش روابط عمومی هافمن، این شرکت در تاریخ 15 مرداد، میزبان صنعتگران برتر صنف یو پی وی سی استان مازندران در شهر بابلسر بود. در این مراسم که با استقبال بسیار خوب مدعوین برگزار گردید، مدیریت فروش شرکت آقای مهندس بابک مشیرفر ضمن معرفی سبد گسترده محصولات هافمن و ظرفیت های این مجموعه به بیان مطالبی نیز در خصوص صنعت ساختمان و شرایط حاکم بر بازار اقتصادی کنونی کشور و لزوم تلاش، پشتکار و همت هرچه بیشتر برای گذر از دوره رکود با کمک و پشتیبانی یک دیگر پرداخت.

وجود تنوع محصولات و تولید انواع پروفیل های لولایی و کشویی تک ریل و جفت ریل، پروفیل اکونومی و پروفیل های رنگی متنوع در انواع سری ها، داشتن قیمت رقابتی و برخورداری از تکنولوژی روز دنیا در تولید پروفیل های در و پنجره یو پی وی سی و اجرای سیاست های روز از اهم موضوعات مطرح شده مدیریت فروش هافمن بود.

طی این مراسم، خودروی مربوط به جشنواره داغ پروفیل های یو یی وی سی هافمن توسط مدیریت عامل مجموعه آقای مهندس محمد حمیدیه به برنده جشنواره که نماینده مونتاژکار استان مازندران بود، اهدا گردید.

مجمع سالانه صنفی انبوه سازان مسکن و ساختمان استان مازندران نیز در تاریخ 16مرداد ماه با حمایت هافمن در شهر ساری برگزار شد. این همایش که با حضور جمع کثیری از انبوه سازان و فعالان صنعت ساختمان این استان همراه بود، با ایراد سخن ریاست انجمن آقای مهندس قوپران لو در خصوص عملکرد انجمن طی سال جاری آغاز شد. مدیریت فروش هافمن آقای بابک مشیرفر نیز در سخنرانی کوتاه خود ضمن اشاره به حمایت هافمن از همایش های انجمن انبوه سازان مسکن و ساختمان سراسر کشور طی سال های اخیر، هدف از این حمایت را انجام رسالت فرهنگی و اجتماعی این شرکت اعلام داشته و خاطر نشان کرد که نقش انبوه سازان در رشد صنعت ساختمان های استاندارد بسیار پراهمیت می باشد. این همایش با اجرای قرعه کشی و اهدای جوایز نفیس قرعه کشی هافمن توسط ریاست انجمن به پایان رسید.
به اشتراک گذاری در:
تاریخ درج: ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ تعداد بازدید: ۶۱۲

مطالب مرتبط

ارسال دو محموله کمک توسط هافمن به زلزله زدگان غرب کشور
تاریخ درج: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ تعداد بازدید: ۷۵۱
افتتاح انبار مرکزی غرب کشور هافمن
تاریخ درج: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ تعداد بازدید: ۵۸۵
تقدیر از هافمن در اجلاس سراسری مدیریت مشتری مداری
تاریخ درج: ۰۴ آبان ۱۳۹۶ تعداد بازدید: ۶۵۲
برگزاری جشن خانواده هافمن
تاریخ درج: ۰۵ مهر ۱۳۹۶ تعداد بازدید: ۶۲۶
آغاز جانمایی غرفه های نهمین نمایشگاه بین المللی در و پنجره
تاریخ درج: ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ تعداد بازدید: ۵۸۷
نهمین نمایشگاه در و پنجره و صنایع وابسته تهران
تاریخ درج: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ تعداد بازدید: ۶۶۱
هافمن میزبان شورای روابط عمومی ادارات کل استان
تاریخ درج: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ تعداد بازدید: ۶۶۴
رضایتمندی و وفاداری مشتریان
تاریخ درج: ۱۷ تیر ۱۳۹۶ تعداد بازدید: ۹۱۲