پروفیل دکتر وین
یراق گستر پرشین
Kale
مجتمع صنعتی پیمان

درب وپنجره دوجداره یو پی وی سی

نام عرضه کننده: پنجره گستر پرشیا
برند: پروفیل بوتیا
تلفن:
۰۳۱.۵۳۵۰۶۹۸۳
۰۳۱.۵۳۵۰۰۴۴۷
ایمیل: infopgpersia.ir
واحد: متر مربع
قیمت: ۲.۰۰۰.۰۰۰ریال
تخفیف: بنا به پرداخت
ساخت کشور: ایران
درب وپنجره دوجداره یو پی وی سی
به اشتراک گذاری در:
توضیحات بیشتر:
انواع سیستم های بازشو پنجره دوجداره


در یک رقابت کامل بین انواع پنجره های دوجداره و یا تک جداره آهنی ، آلومینیومی و حتی چوبی با انواع پنجره مدرن دوجداره ، علاوه بر برجستگی های غیر قابل انکار فنی فاکتور منعطف بودن در حالت ها و مدل های بازشو و چیدمان کتیبه ها و لنگه ها بسیار مهم می باشد. به تائید کارشناسان این بخش ، پنجره های دوجداره UPVC بدلیل استفاده از یراق آلات مدرن و متنوع در ایجاد حالت های مختلف بازشو و چیدمان لنگه ها کم نظیر هستند

taa UPVC-windows-۲

نمونه ای از تنوع بازشو در پنجره UPVC

انعطاف پذیری در طراحی پنجره های دوجداره یو پی وی سی (UPVC) فقط به اشکال هندسی مربع و مسطتیل ختم نمی شود. پروفیل های UPVC با توجه به معماری های خاص و ارائه نقشه، از خم پذیری خوبی جهت ساخت انواع کتیبه آرک (Arced UPVC window) برخوردار هستند. پنجره های خم دار یا منحنی پس از خم دار شدن به قسمت های دیگر جوش خورده و مستحکم می شوند.شرکت پنجره گستر پرشیا با استفاده از بروز ترین یراق آلات موجود در بازار ایران و جهان می تواند به تمامی خواسته های طراحان و معماران پاسخ مثبت دهد.
پنجره های دوجداره UPVC به دو کلاس کلی تقسیم می شوند:

۱- کلاس پنجره های کشویی

۲- کلاس پنجره های لولایی
پنجره های دوجداره کشویی شامل موارد زیر می باشد:

ParsehUpvcCenterPro۴

نحوه باز شدن پنجره به صورت کشویی و به وسیله حرکت غلطک ها (رولر) بر روی ریل تعبیه شده فریم انجام می پذیردکه می تواند به چپ و یا راست حرکت کند. در پنجره های کشویی نوار آبندی شیشه نوار لاستیکی EPDM ،سیلیکون ویا TPE ویا ماتریالهای از این قبیل می باشد و حد فاصل قسمت بازشو و قسمت ثابت پنجره نوار های مویی است که به منظور جلوگیری از ایجاد استحکاک کامل ، از میزان عایق بودن پنجره کاسته می گردد . لازم به توضیح است که نمی توان در پنجره کشویی از یراق درب استفاده نمود (در پنجره کشویی یراق با دستگیره دو طرفه وتنها دستگیره قفل شونده وجود دارد و تنها حرکت دستگیره را قفل می کند ). این پنجره ها از پروفیلهای حجیم تری نسبت به پروفیل های باز شو ساخته شده است. پنجره های کشویی ،لغزشی به سبب نوع یراق آلات و بازشوی آن فضایی از داخل یا خارج ساختمان را اشغال نمی نماید (بازشو این نوع پنجره ها در راستای پنجره می باشد) این پنجره ها قابلیت ساخت در ابعاد مختلفی را دارد ، لازم است تا بیان شود که به دلیل این که بتوان لنگه متحرک را درفریم پنجره حرکت دهیم لنگه متحرک آن بر روی لنگه ثابت قرار گیرد ، پس این پنجره ها در دو لنگه مساوی ساخته می شوند و این مسئله تا حدودی در انتخاب عرض پنجره محدودیت ایجاد خواهد نمود .


پنجره های کشویی دو حالته یا فولکس واگنی (Tilt & Slid)

این کلاس پنجره بسیار شیک، بادوام و زیبا می باشد. استاندارد های جلوگیری از ورود هوا و گرد و غبار در مدل فلکس واگنی بسیار بالا می باشد. در حالت بازشو اولیه این پنجره ها می توانند فقط از قسمت بالا اجازه ورود هوا را بدهند. از این رو به آنها لقب دوحالته را نیز می دهند. همانطوری که گفته شد، یراق این نوع پنجره به عنوان مهم ترین قسمت پنجره از لحاظ کارایی و هزینه می باشد. البته انتخاب یراق می تواند از انواع ارزان قیمت دستی شروع و در بهترین حالت و امکانات به سیستم های تمام اتوماتیک ختم شود. در حالت اولیه از این پنجره صرفا جهت تبادل و تهویه هوا استفاده می شود و در حالت تمام باز لنگه متحرک با فاصله گرفتن از لنگه ثابت کامل روی ریل اصلی سوار و محل عبور را باز می نماید.

از انواع دیگر بازشو کشویی می توان به پنجره های کشویی بالا رونده (Lift and Slide) اشاره کرد که با بازشویی بزرگ جهت کاربری های خاص پیشنهاد می شود.

همچنین پنجره های کوچک کشویی عمودی که با نام پنجره های لیفتینگ ( Lifting window) و یا پنجره های آمریکایی هم شناخته شده اند توسط یراق آلات خاص پنجره دوجداره UPVC ساخته می شوند.


پنجره های دوجداره بازشو یا لنگه ای شامل موارد زیر می باشد:

عایق بندی این کلاس پنجره بدلیل دیتیل خاص پروفیل ها و استفاده از دو ردیف نوار عایق عالی در محل نصب شیشه دوجداره و یا شیشه سه جداره و دو یا سه ردیف نوار آب بندی دیگر در محل قاب های یو پی وی سی بسیار مناسب تر از انواع لغزشی (کشویی) می باشد. بنابراین اولویت انتخاب و پیشنهاد خرید پنجره دوجداره UPVC کلاس بازشو یا لنگه ای می باشد. البته از محدودیت های این سیستم پنجره می توان به محدویت های ارتفاعی (فاصله تا سقف) و ارتفاع از کف اشاره نمود. این نقاط ضعف بدلیل نیاز لنگه بازشو پنجره دوجداره به چرخیدن حول محور خاص خود است که این امر موجب بر هم خوردن نظم پرده ها، ایجاد محدودیت ارتفاع از کف زمین و روی کابینت ها می شود. یکی از راه حل های این مسئله انتخاب درست عرض لنگه بازشو متناسب با نیاز می باشد. استفاده از انواع کتیبه جهت ایجاد محلی ثابت در پنجره ، استفاده از انواع پنجره دو جداره دوحالته و استفاده از سیستم های کشویی فولکس واگنی به عنوان پاسخی برای حل این مسئله است.

این سیستم پنجره شامل یک قاب اصلی با اندازه دلخواه می باشد. لنگه بازشو حول یک محور در قاب خود حرکت می کند. امکان ساخت پنجره های تو در تو در این سیستم ممکن می باشد به نحوی که یک لنگه بازشو خود قاب اصلی یک بازشو دیگر باشد. اشکال خاص پنجره مانند پنجره های دوجداره گرد، زاویه دار و ... نیز با انواع اتصالات و یراق آلات دوجداره ممکن می باشد. در صفحه پنجره های دوجداره سفارشی با جزئیات بیشتر آشنا شوید.

ساده ترین نوع پنجره دوجداره UPVC بازشو لنگه ای پنجره تک حالته (Simple turn upvc window) می باشد.

در این سیستم یک طرف بازشو بعنوان محل دستگیره و قفل شو و طرف مقابل بعنوان محل نصب لولا ها در نظر گرفته می شود. البته نوع و برند دستگیره ها ، لولا ها ، چفت ها و سایر یراق آلات تک حالته بسته به انتخاب کارفرما می تواند متفاوت باشد.مدل بسیار محبوب و کار آمد بعدی در این کلاس پنجره دوجداره مدل لنگه ای بازشو دوحالته است. ( Tilt and turn UPVC window)

این مدل پنجره دقیقا شبیه پنجره دوجداره تک حالته می باشد اما به کمک استفاده از یراق آلات خاص و دستگیره گردان دوحالته امکان بازشو ساده و بازشو از بالا را در زاویه ای محدود ممکن می سازد. در حالت بسته کامل این نوع پنجره بهترین عایق بندی را نسبت به مدل های ساده تک لنگه ای دارد. از امتیاز های قابل توجه این نوع پنجره تهویه هوا داخلی با کمترین سطح اشغال در محیط می باشد.پنجره های دوجداره کوچک تک حالته سرویسی

این نوع پنجره بصورت تک حالته و معمولا بازشو از بالا ساخته می شود. اهرم هایی در این نوع یراق تعبیه شده اند که اجازه بازشدن بیش از چند درجه را نمی دهند. کاربرد خاص این سیستم جهت تهویه هوا در سرویس های بهداشتی ، سرویس های حمام ، استخر ها ، سونا و جکوزی می باشد. باید توجه داشت که حداکثر(بیشینه) سایز در این مدل پنجره طول و عرض ۶۰ سانتی متر می باشد. رنگ شیشه در این مدل معمولا از انواع رنگی ، برفی و یا مشجر می باشد که بصورت یک جداره از شیشه دوجداره می باشد.
سایر آگهی های پنجره گستر پرشیا (فقط آگهی های‌ ویژه نمایش داده‌ می شوند):
تماس با پنجره گستر پرشیا:
نام شما:
عنوان:
راه ارتباط با شما:
متن ارسالی: