پروفیل دکتر وین
یراق گستر پرشین
هافمن
مجتمع صنعتی پیمان
Kale

پنجره UPVC ثابت

نام عرضه کننده: پارس آروین اسپادانا
تلفن:
۰۳۱۹۵۰۱۰۸۳۴-۷
۰۹۱۳۱۱۸۰۸۳۴
ایمیل: parsarvinyahoo.com
قیمت: تلفنی
پنجره UPVC ثابت
به اشتراک گذاری در:
توضیحات بیشتر:
پنجره UPVC ثابت پرکاربردترین و ارزان ترین نوع اجزا پنجره دوجداره می باشد که چون ثابت است در آن از یراق آلات استفاده نمی شود و کمترین آلودگی صوتی را دارد و همچنین به خاطر فیکس بودن (FIXED) ، عایقی در برابر گرد وخاک ، سرما و گرما است . این مدل پنجره دوجداره UPVC را می توان پرمصرف ترین نوع پنجره دوجداره یو پی و سی نام برد . به دلیل اینکه در تمامی مدل های ترکیبی استفاده می شود و بدلیل ثابت بودن آن در نواحی نورده به صورت دیوار نیز کاربرد دارد .
از دیگر موارد استفاده از پنجره های UPVC ثابت در پوشش سقف های آلاچیق و مناطقی که میخواهیم در عین داشتنعایق رطوبت و گرما از نور کامل نیز بهره ببریم می باشد که بهترین گزینه در این موارد بی شک پنجره های یو پی وی سی می باشند . بیشترین سهم را پنجره UPVC ثابت دارد .
پنجره ثابت دریچه ای است برای ورود نور در محلی از ساختمان که تهویه هوا اهمیتی ندارد . پنجره ثابت دید به بیرون را ایجاد میکند و به علت مکانیزم ساده تولید قیمت تمام شده مناسب تری دارد . استفاده از پنجره ثابت در ترکیب با اتواع بازشو کاربرد فراوانی در طراحی پنجره دارد .
پنجره ثابت در ساخت نمای خانه ها و ساختمان ها ، با هر نوع معماری از سنتی ترین طرح ها تا مدرن ترین آن ها به کار می رود .خصوصاً در خانه های بزرگ پنجره های ثابت ، نمای بیرون خانه را به مانند اتاقی دیگر از خانه نمایش می دهند .
سایر آگهی های پارس آروین اسپادانا (فقط آگهی های‌ ویژه نمایش داده‌ می شوند):
تماس با پارس آروین اسپادانا:
نام شما:
عنوان:
راه ارتباط با شما:
متن ارسالی: