مجتمع صنعتی پیمان
هافمن
یراق گستر پرشین
پروفیل دکتر وین
نما گستر دیبا
پروفیل هافمن

پنجره دوجداره آلومینیومی کشوئی

نام عرضه کننده: شرکت اروم آلیاژ
تلفن:
۰۴۴-۳۲۳۷۳۷۳۷
۰۴۴-۳۲۳۷۳۶۳۶
ایمیل: infouromalyazhco.com
ساخت کشور: ایران
پنجره دوجداره آلومینیومی کشوئی
به اشتراک گذاری در:
توضیحات بیشتر:
مجتمع تولیدی صنعتی اروم آلیاژ از سال ۱۳۵۹ فعالیت خود را در صنعت آلومینیوم شروع کرده و در حال حاضریکی از بزرگترین شرکتهای برتر تولید کننده انواع پروفیل های آلومینیومی صنعتی، اختصاصی، ساختمانی و تولید درب و پنجره های دوجداره آلومینیومی نرمال و ترمال بریک در کشور است.
این مجتمع با در اختیار داشتن پانزده هزارمترمربع وسعت وشش هزارمترمربع سطوح کاملا مجهز کارگاهی، شامل واحد تولید پروفیل های آلومینیوم ، واحد قالب سازی اکستروژن، واحد ساخت و مونتاژ درب و پنجره دوجداره الومینیومی و دو واحد خط رنگ پودری الکترواستاتیک می باشد. واحدهای مختلف این مجتمع تولیدی همواره در تلاشند ضمن طراحی و عرضه پروفیل های آلومینیومی روز و ارتقای کیفی آنها برای مصارف متنوع صنعتی و ساختمانی از حداکثر توان فنی و کاربردی خود استفاده نموده و محصولاتی با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای استانداردهای جهانی تولید و به بازار عرضه نمایند.
سایت شرکت : www.uromalyazhco.com
ایمیل شرکت : info@uromalyazhco.com
محصولات شرکت: تولید انواع پروفیل های آلومینیومی اختصاصی ، صنعتی ،ساختمانی ( ترمال بریک) و رنگ کاری به روش الکترواستاتیک - تولید در و پنجره آلومینیومی دو جداره طرح ایتالیایی نرمال و ترمال بریک - لوور آلومینیومی متحرک و ثابت - توری - نمای شیشه ای فریم لس ، کرتین وال و سازه های مختلف آلومینیومی

**** کیفیت راز ماندگاری ماست ****
سایر آگهی های شرکت اروم آلیاژ (فقط آگهی های‌ ویژه نمایش داده‌ می شوند):
تماس با شرکت اروم آلیاژ:
نام شما:
عنوان:
راه ارتباط با شما:
متن ارسالی: