یراق گستر پرشین
هافمن
پروفیل دکتر وین
مجتمع صنعتی پیمان
Kale

نمای شیشه ای کرتن وال

نام عرضه کننده: پانه سازان
برند: ESCA
تلفن:
۴۴۵۴۳۲۵۷-۶۰
ایمیل: infopanehco.ir
نمای شیشه ای کرتن وال
به اشتراک گذاری در:
توضیحات بیشتر:
- سیستم:
سیستم ESCA توسط کمپانی آلمانی طراحی شده و تولید آن با نظارت و تحت لیسانس این کمپانی در چند کشور از جمله عمان و عربستان انجام می گیرد.

۲- پروفیل های آلومینیومی:
جهت تولید پروفیل‌های آلومینیومی از بیلت استاندارد با آلیاژ AA-۶۰۶۳ ، غیر ضایعاتی و با درجه سختی T۵ استفاده می‌شود که تلورانس ابعادی طرح و ساخت مطابق استاندارد ISO EN ۱۰۰۷۷-۲ و نیز استاندارد BS ۱۴۷۴ (استاندارد کشور انگلستان) می‌باشند. کلیه عملیات تولید پروفیل (اکسترود)، رنگ و تعبیه نوارهای پلی آمید در کشور عمان انجام می شود.

۳ – رنگ:
پوشش نهایی پروفیل ها به صورت رنگ پودری مطابق RAL رنگ و دارای ضخامت ۸۰ میکرون می باشد.

۴-یراق‌آلات:
سیستم درب و پنجره به گونه ای طراحی شده که با کلیه یراق آلات اروپایی سازگاری دارد و انواع بازشوها از جمله: تک حالته بازشو به داخل یا خارج (Open in or Open out) ، دو حالته (Tilt & Turn)، کلنگی (Tilt)، محوری (Pivoting)، دولنگه بازشو مدل فرانسوی(French windows)، کشویی(Sliding)، فولکس واگنی (Sliding & Tilt) ، بازشو مخفی (Hidden vent) و ... امکان پذیر می باشد.

۵- لاستیک‌ها:
لاستیک‌ها و نوارهای درزبندی استفاده شده از جنس EPDM و ساخت کشور آلمان می‌باشند که مطابق استاندارد BS ۴۲۵۵ Part ۱ (استاندارد کشور انگلستان) تولید می‌شوند.

۶- سیستم ترمال بریک:‌
جهت ترمال‌بریک کردن (عایق شدن در برابر حرارت) پروفیل‌های آلومینیومی از یک نوار پلی‌آمید از جنس PA ۶۶GF۲۵ که از شرکت آلمانی Technoform Bautec خریداری می‌شوند، استفاده میگردد. ضخامت و شکل پلی‌آمیدها به نحوی تعیین گردیده که ضریب انتقال حرارت(U-Value) برای پروفیل‌های پنجره‌ها، معادل ۲ W/m²K و مطابق استاندارد اروپاییEN ISO ۱۰۰۷۷-۱ و نیز استاندارد DIN ۴۱۰۸ کشور آلمان میباشد .‌

۷- ساخت:
ماشین‌آلات بکار رفته برای ساخت و مونتاژ کرتن وال با بالاترین سطح تکنولوژی از شرکت‌های Elumatec آلمان، Mecal ایتالیا و Felipe اسپانیا تامین شده‌اند.این مجموعه با بکار گیری پرسنل و مهندسین متخصص قابلیت تولید انواع پنجره و نمای ساختمانی با ظرفیت ۳۰۰،۰۰ عدد پنجره در سال در هر شیفت کاری را دارا می‌باشد.

۸ – استانداردها:
• نفوذپذیری هوا / میزان هوابند بودن در و پنجره (Air permeability) : BS EN ۱۲۱۵۲ – Class AE ۷۵۰
• نفوذپذیری آب / میزان آببند بودن در و پنجره (Water tightness) : BS EN ۱۲۱۵۴ – Class RE ۷۵۰
• مقاومت در برابر باد BS EN ۱۳۱۱۶ ¬– ۲۴۰۰ Pa design – ۳۶۰۰ Pa safety : (Wind resistance)
سایر آگهی های پانه سازان (فقط آگهی های‌ ویژه نمایش داده‌ می شوند):
تماس با پانه سازان:
نام شما:
عنوان:
راه ارتباط با شما:
متن ارسالی: