یراق گستر پرشین
Kale
هافمن
پروفیل دکتر وین
مجتمع صنعتی پیمان

تولید کننده تمامی مقاطع پروفیل آلومینیوم

نام عرضه کننده: شرکت آکپا ایران
تلفن:
۰۴۱۳۱۰۳
۰۴۱۳۲۴۶۶۰۶۶-۹
۰۴۱۳۲۴۶۶۰۹۵-۸
ایمیل: iran_akpayahoo.com
تولید کننده تمامی مقاطع پروفیل آلومینیوم
به اشتراک گذاری در:
توضیحات بیشتر:
شرکت صنایع آکپا ایران در سال ۱۳۸۷ در زمینی به مساحت بیش از ۳۰ هزار متر مربع در شهرک سرمایه گذاری خارجی تبریز احداث گردید. این شرکت با مشارکت شرکت آکپای ترکیه که در زمینه تولید پروفیل های آلومینیوم سابقه ۲۰ ساله دارد، شروع به کار نموده و خوشبختانه در این مدت کوتاه با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و همکاری متخصصان خارجی و تکیه بر دانش و تجربه مدیران مجموعه خود توانسته است بیشترین حجم تولید پروفیل های اختصاصی آلومینیوم کشور را به خود اختصاص دهد.
آکپا ایران کیش تولید کننده انواع پروفیل های اختصاصی و ترمال بریک، یراق آلات، انواع رنگ الکترو استاتیک، دکورال و آنادایز، ارائه مشاوره و راه اندازی خط تولید در و پنجره و همچنین فروش ماشین آلات ساخت در و پنجره، در سال ۸۹ به عنوان واحد نمونه صنعتی و کارآفرین نمونه در آذربایجان شرقی شناخته شد.
این شرکت در طول فعالیت خود موفق به اخذ گواهی نامه فنی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، گواهینامه ISO ۹۰۰۱ - ۲۰۰۸ و همچنین موفق به اخذ استاندارد ملی ایران و CE اروپا شده است.
آکپا ایران کیش با ظرفیت تولید ۴۵۰ تن در ماه، رتبه اول تولید را به خود اختصاص داده و محصولات خود را علاوه از بازارهای داخلی به کشورهای همجوار، نظیر جمهوری آذربایجان، ترکمنستان، افغانستان، عراق و ارمنستان صادر می کند.
سایر آگهی های شرکت آکپا ایران (فقط آگهی های‌ ویژه نمایش داده‌ می شوند):
تماس با شرکت آکپا ایران:
نام شما:
عنوان:
راه ارتباط با شما:
متن ارسالی: