پروفیل دکتر وین
Kale
یراق گستر پرشین
مجتمع صنعتی پیمان

پوشش ضد حریق کابلهای الکتریکی KBS

نام عرضه کننده: شرکت پارسیان فجر سپهر
تلفن:
۸۸۴۰۰۱۰۶
ایمیل: parsianfajrsepehryahoo.com
واحد: لیتر
ساخت کشور: آلمان
پوشش ضد حریق کابلهای الکتریکی KBS
به اشتراک گذاری در:
توضیحات بیشتر:
شرکت پارسیان فجرسپهر نماینده انحصاری پوشش ضد حریق KBS برای کابهای الکتریکی می باشد .
ترکیبات پوشش KBSشامل رزین های ترموپلاستیکی بر پایه ی آب، فیبر های غیر قابل احتراق غیر آلی، پرکننده ها، رنگدانه ها و مواد شیمیایی ضد حریق مختلف می باشد.
لازم به ذکراست هنگام وقوع آتش سوزی و انتقال حجم زیاد حریق از طریق کابل های برق ، ایجاد شرایط لازم برای جلوگیری از توسعه حریق و کاهش خسارات جانبی و مالی موضوعی بسیار جدی و حائز اهمیت است. بر مبنای مبحث سوم مقررات ملی ساختمان ، طراحی راه های ارتباطی نظیر محل عبور کابل های برق بگونه ای باشد که از گسترش حریق در آنها جلوگیری شود. لذا چنانچه بتوان عایقیرا بر روی کابل های برق اجرا نمود تا در طی مدت زمان مشخص، از انتقال شعله آتش به دیگر نقاط کابل جلوگیری نماید، کار بسیار ارزشمندی صورت پذیرفته است.
این پوشش ها معمولا با ضخامت۲.۳ میلی متر اجرا شده و کابل ها را در برابر حریق حفاظت مینمایند. این مواد هنگامیکه در معرض حرارت قرار می گیرند به علت وقوع واکنشهای شیمیایی، فرایندیگرماگیر ایجاد کرده و گازهای خنک کننده ای آزاد نموده و با حرارت مقابله می کند که این گاز خنک کننده باعث ایجاد تاثیر بازدارندگی آتش و جلوگیری از پخش و سرایت آن می شود. در ضمن در هنگام مواجهه با حریق یک لایه عایق زغالی تولید می شود که این ضخامت تقریبا تا ۲ برابر مقدار اولیه رنگمی باشد.
از دیگر محاسن استفاده از این محصول میتوان به انعطاف کابل پس از ایجاد پوشش ، مقاومت بالای این پوشش در شرایط آب و هوایی نامساعد همچون رطوبت بالا و یا نور شدید خورشید و همچنین طول عمر بالای این محصول اشاره کرد.
این محصول عاری از هر گونه گاز سمی بوده و کاملا سازگار با محیط اطراف چه در حالت اجرا و چه در حالت مواجهه با حریق می باشد.
محصول KBS همچنین دارنده ی استاندارد ها و تاییدیهذیل می باشد:
دارنده تاییدیهFM
DIN EN ISO ۱۴۰۰۱استاندارد سازگاری با محیط زیست
DIN EN ISO ۹۰۰۱استاندارد مدیریت کیفیت
تست حریق بین المللی(قابلیت اشتعال کابل ) IEC ۶۰۳۳۲
میزان پوشش دهی این محصول ۳ کیلوگرم بر متر مربع میباشد که بوسیله قلم مو یا اسپری بر روی سطوح قابل اجرا میباشد که طبق استاندارد IEC۶۰۳۳۱ در دمای ۱۱۰۰ درجه ۳۸ دقیقه در برابر حریق مقاومت می کند. این محصول در ‘گالن های ۳۵ کیلویی قابل ارائه به مشتریان گرامی می باشد از دیگر محصولات این کمپانی پودر ملات (Mortar ) دارنده استانداردهای UL۱۴۷۹ و DIN EN۱۳۵۰۱-۲ می باشد که در دمای ۱۱۰۰ درجه به مدت ۴ ساعت در برابر حریق مقاومت می کند
این شرکت آمادگی خود را جهت هرگونه ارائه خدمات در زمینه ارتقاء امنیت و افزایش ضریب ایمنی هموطنان گرامی اعلام می دارد.پیشاپیش از حسن نظر آن مقام محترم کمال تشکر را داریم.
سایر آگهی های شرکت پارسیان فجر سپهر (فقط آگهی های‌ ویژه نمایش داده‌ می شوند):
تماس با شرکت پارسیان فجر سپهر:
نام شما:
عنوان:
راه ارتباط با شما:
متن ارسالی: