Kale
یراق گستر پرشین
مجتمع صنعتی پیمان
پروفیل دکتر وین

فروش موتور های صنعتی

نام عرضه کننده: سفری
تلفن:
۰۲۶۳۲۷۳۱۰۴۹
۰۹۳۹۳۱۱۰۱۶۲
ایمیل: persian.mabna.doorgmail.com
فروش موتور های صنعتی
به اشتراک گذاری در:
توضیحات بیشتر:
شرکت صنعت پرشین مبنا در زمینه ساخت – طراحی- نصب و راه اندازی انواع درب های صنعتی و سریع السیر و انواع تجهیزات بارگیری فعالیت دارد و در این زمینه آماده همکاری با کارخانجات و شرکتها می باشد .
درب های سکشنال از جنس پانلهای دو جداره فومدار به ضخامت ۴ سانتیمتر تا ابعاد ۶.۵*۶.۵ به صورت VL و HL وزاویه دار قابل نصب می باشد .
هنگردر ها از جنس PVC دوجداره با الیاف بافته شده ابریشمی باشد . فریم این درب ها به نسبت کارآیی آلومینیومی یا گالوانیزه می باشد وتا ابعاد ۵۰ متر در عرض و ۸۰ متر ارتفاع قابل اجرا می باشد همراه با قابلیت نصب سنسور متال و ردار و چشمی .
درب های رولاپ از جنس PVC با الیاف بافته شده ابریشمی با سرعت بازشو ۸۰ تا ۱۳۰ سانتی متربر ثانیه و تحمل باد ۴۰ تا ۸۰ کیلومتر بر ساعت با ابعاد استاندارد ۴.۵*۴.۵ .
درب های فولداپ از جنس PVC با الیاف بافته شده ابریشمی با سرعت بازشو ۸۰ تا ۱۳۰ سانتی متر بر ثانیه و تحمل باد ۸۰ تا ۱۴۰ کیلومتر بر ساعت با ابعاد استاندارد ۶.۵*۶.۵ .
چادر بارگیری از PVC و لاستیک های مقاوم با اسکلت گالوانیزه و الومینیوم . قابل نصب روی سرکوهای بارگیری با ابعاد ۳.۵*۳.۵ ولبه های ۷۰ سانتیمتر جهت جلوگیری از اتلاف انرژی .
درب های رولاپ سرد خانه ای از جنس PVC با الیاف بافته شده ابریشمی با سرعت بازشو ۸۰ تا ۱۳۰ سانتی متر بر ثانیه و تحمل باد ۴۰ تا ۸۰ کیلومتر بر ساعت وتحمل برودت هوا تا ۳۰- سانتیگراد . با ابعاد استاندارد ۴.۵*۴.۵ .
درب های هیبریدی از جنس PVC دوجداره با الیاف بافته شده ابریشمی همراه با تیغه فومدارآلومینیوم با سرعت بازشو ۸۰ تا ۱۳۰ سانتی متر بر ثانیه و تحمل باد ۴۰ تا ۸۰ کیلومتر بر ساعت با ابعاد استاندارد ۴.۵*۴.۵ و دارای امنیت بالا .
رمپ بارگیری
مشخصات فنی : با ابعاد استاندارد ۲×۲.۵ وتحمل بار ۶و۱۶ تن بصورت لبه های لولایی و تلسکوپی جهت هم سطح کردن از ارتفاع ۱ متر تا ۱.۶۰ متر با پمپ های هیدرولیک بصورت اتوماتیک .جهت تسریع در بارگیری و امکان بارگیری با لیفتراک در سکوهای کارخانجات مواد غذایی و سردخانه ها ..
سایر آگهی های سفری (فقط آگهی های‌ ویژه نمایش داده‌ می شوند):
تماس با سفری:
نام شما:
عنوان:
راه ارتباط با شما:
متن ارسالی: